הלוואה מהירה

תזרים מזומנים הינו אחד התחומים המאתגרים בניהול כלכלת משק בית או עסק. היכולת לשלם חשבונות בזמן, להשקיע בציוד או אף לצאת לחופשה מפנקת בקיץ, קשורה באופן ישיר לכמות המזומנים בכיס. פעמים רבות אנו עומדים לקבל סכום כסף בעתיד הקרוב – מהחזרי מס, מתשלום של חברת הביטוח או מקרן השתלמות, אך אנו זקוקים לכסף באופן מיידי – במצב כזה מומלץ לקחת הלוואה מהירה.

דלג על הבירוקרטיה

הלוואה מהירה משנה את המצב הפיננסי שלך בתוך שעות או ימים בודדים: ממצב של כמעט מינוס בבנק, אתה מקבל יציבות כלכלית ויכול לאזן את ההפרש בין ההוצאות שלך לבין הכנסותיך בצורה טובה יותר. קיים הבדל משמעותי בין הלוואה מהירה חוץ בנקאית להלוואה הניתנת על ידי הבנק.

הלוואה שניתנת מהבנק דורשת לרוב תיאום פגישה עם מומחה ההלוואות בבנק, שאמור להחליט אם אתה מסוגל להחזיר את ההלוואה בזמן על סמך פרמטרים שונים, ביניהם יציבות מקור ההכנסה שלך בתקופה האחרונה וכמות ההוצאות וההכנסות בחודשים שקדמו לבקשת ההלוואה. הוא מתייחס גם לחובות קיימים לחברות כרטיסי אשראי, להוראות קבע ולהלוואות קודמות, לרבות תשלומי משכנתא קבועים. קיימים עוד עשרות משתנים שונים המשפיעים על ההחלטה האם לאשר לך את ההלוואה או להשיב פניך ריקם.

לעומת זאת, הלוואה מהירה אינה מצריכה דבר מעבר לעבר נקי של החזר הלוואות ולביטחון שלך ביכולת החזרת ההלוואה. אינך תלוי במצב הרוח של פקיד הבנק ביום בו הגעת לבקש את ההלוואה, ועתידך הכלכלי תלוי אך ורק בך.

מתי כדאי לקחת הלוואה מהירה?

קיימים הרבה מצבים בחיים בהם כדאי לקחת הלוואה מהירה, נסקור בקצרה כמה סיטואציות בהן הלוואה כזו משתלמת ואף עשויה לחסוך לך כסף ודאגות בעתיד.

    • שילמת בצ'קים למוסדות או לספקים, והם צריכים להיפדות בזמן הקרוב, אך בחשבון הבנק שלך אין מספיק כסף על מנת שכולם ישולמו מבלי לחזור. הלוואה מהירה יכולה לסייע לך לשלמם בזמן, מבלי לסכן אותך במצב של חשבון מוגבל (כאשר חוזרים 10 צ'קים או יותר).

 

    • אתה מעוניין לבצע עסקה הדורשת השקעה של תשלום מזומן, אך העסק ממתין לתשלומים עתידיים בשיטת שוטף פלוס שלושים, שישים או תשעים. אין סיבה לוותר על עסקה טובה רק משום שאין בידך המזומן הדרוש עבורה.

 

  • אתה מעוניין לצאת לחופשה באילת בזמן הקיץ, אך קרן ההשתלמות שלך נפתחת רק בחורף. אין סיבה לדחות את החופשה המשפחתית בשנה רק בגלל שיקול תקציבי. הלוואה מהירה יכולה לשנות את הדרך בה ילדיך יזכרו את הקיץ הזה.

אז כשאתה צריך מזומן באופן מיידי – קח הלוואה מהירה.