הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

שכירים שמשכורתם זהה פחות או יותר בכל חודש, נזקקים מעת לעת להלוואה כדי לממן הוצאות צפויות או לא צפויות כמו חלק מרכישת דירה או רכב, מימון אירועים, הוצאות רפואיות, עזרה לבני משפחה ועוד.

חברת get credit פיתחה מסלול ייחודי עבור שכירים שמאפשר להם לקבל הלוואה בסכום נכבד התואם את צרכיהם ובתנאי החזר אטרקטיביים.

שכירים הם בדרך כלל אנשים יציבים שעובדים פרקי זמן ארוכים באותו מקום עבודה ולכן אפשר לומר כמעט בבטחה שמשכורתם מובטחת מדי חודש (כמובן שיש חריגים אך מדובר באחוזים בודדים) .

יועצי המימון של חברת get credit יבדקו את מצבם הפיננסי של הלקוחות, מול הסכום שביקשו לקבל כהלוואה, תוך בדיקת נתוני התנועות בחשבון הבנק בחודשים האחרונים, הכנסות והוצאות ולאחר מכן יאפשרו ללקוחות לקבל את ההלוואה בסכום שביקשו או סכום אחר על פי מצבם ויציבותם הכספית.

הלקוח יקבל מידע מפורט על גובה הריבית החודשית, על סך הריבית שעליו לשלם אם יפרוס את התשלומים לשנה, שנתיים או יותר עד חמש שנים. ככל שזמן הפריסה ארוך יותר, הסכום החודשי קטן יותר אך מורכב מסכום עולה של ריבית ועמלות.

הלקוח יבצע תחשיב לעצמו ויחליט מהו זמן ההחזר הנוח לו ביותר על פי צפי הכנסותיו.

בנוסף לכך יחליט הלקוח מהו אופן התשלום החודשי הנוח לו ביותר, אם לרשום המחאות על פי הסכומים והתאריכים שנקבעו, אם לבצע חיוב בכרטיס האשראי וכך לנצל חלק ממסגרת האשראי הקיימת בו. יש בכך חיסרון שעלול להשפיע על ההתנהלות היום יומית, אפשרות הרכישות בסופרמרקט כשחלק גדול מהמסגרת מנוצלת.

השיטה הנוחה ביותר היא הורדת ההחזר ישירות מתלוש השכר. חברת המימון get credit מעבירה מידע מדויק לחשב השכר בחברה שדואג לרשום את הנתונים ובכל חודש להוריד את ההחזר החודשי מתלוש השכר של העובד ולהעבירו ישירות לחברת המימון. שיטה נוחה זו חוסכת כאבי ראש רבים לכל הצדדים.

היתרון הגדול הוא שמדובר בהלוואה חוץ בנקאית, היא אינה משפיעה על מסגרות האשראי שאושרו ללקוח על ידי הבנקים המסחריים וכך הוא יכול ליהנות ממסגרת האשראי הנחוצה לו וגם מהלוואה הדרושה לו למימון הוצאותיו.