הלוואות לעובדי מדינה

הלוואות לעובדי מדינה

הלוואות לעובדי מדינה הן הלוואות שאפשר לקבל בזמן קצר יחסית ובתנאי אשראי טובים ומיועדות לעובדי מדינה שנהנים ממקום עבודה קבוע לאורך שנים וממשכורת בטוחה.

חברת get credit פיתחה מסלולים פיננסיים ייעודיים להלוואות לעובדי מדינה, היוצרים שיטת עבודה נוחה ומהירה לשני הצדדים, הן ללווה והן למלווה.

עובדי מדינה הנזקקים מעת לעת להלוואה כספית למימון חלק מרכישת דירה או רכב, רכישת מוצרים ביתיים, מימון אירועים משפחתיים או כל צורך אחר, פונים לחברת get credit ומפרטים את הסכום הנדרש להם.

צוות היועצים מבקש כמה מסמכים כמו לדוגמה, תלושי שכר אחרונים, תדפיסי תנועות הבנק בשלושת החודשים האחרונים. המסמכים מראים תמונת מצב פיננסית של הלקוחות, סך ההתחייבויות שלהם עבור משכנתא או הוצאות אחרות ויכולת ההחזר החודשית שלהם.

בסיום התחשיב, נציג get credit מתקשר ללקוח ומיידע אותה בדבר גובה ההלוואה שאפשר לקבל, מידע על אורך פריסת התשלומים האפשרית, משנה ועד חמש שנים, פרטים על גובה הריבית וגובה העמלות השונות בגין פתיחת התיק וההוצאות הנלוות.

אופן ההחזר נתון להחלטתו של הלקוח, אפשר לשלם בהמחאות, ואז הלקוח מכין את כל ההמחאות מראש ומוסר אותן לחברת המימון, או חותם על הוראת קבע כך שהחיובים ירדו מחשבון הבנק במועד קבוע, או בחיוב בכרטיסי האשראי, דבר שיקטין את המסגרת הקיימת לאור ניצול חלק ניכר ממנה.

השיטה הנוחה ביותר לעובדי מדינה היא דרך תלוש המשכורת. על פי הסדר התשלומים שייקבע עם חברת get credit, יועבר דיווח מדויק למחלקת השכר של העובד. הסכום שנקבע יורד לו בכל חודש מהשכר ויועבר ישירות לחברת המימון. שיטה נוחה זו היא הקלה ביותר וחוסכת את השימוש הנכון פחות באמצעות המחאות או באמצעות כרטיסי אשראי.

צוות היועצים המקצועי שלנו, קשוב לבקשותיהם של עובדי המדינה, מעניק שירות אדיב ופרטני ועושה כל שניתן כדי למלא אחר כל בקשותיהם בהתאם ליכולות הפיננסיות שלהם.

עובדי מדינה רבים לקחו הלוואות רבות מחברת get credit, שילמו ישירות מתלוש השכר ובמידת הצורך הם יודעים שקיימת עבורם דלת פתוחה למתן הלוואות מהירות נוספות על פי צורך.