הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת

הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת

ביוקר המחיה הקיים בישראל, ובהוצאות הרבות של המשפחות, אנחנו נזקקים מעת לעת להלוואות כדי לממן הוצאות שונות כמו אירועים משפחתיים, רכישת רכב, שיפוץ דירה, רכישת דירה, מימון לימודים לנו או לילדים, סגירת מינוס בחשבון הבנק ועוד.

הדרך המובילה והנוחה ביותר היום היא לקיחת הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת באמצעות חברת get credit.

חברת המימון בודקת את תלושי השכר של עובד המדינה, אם מדובר באדם שעובד שנים רבות באותו מקום עבודה, מרוויח משכורות סבירה, חברת המימון תאשר לו הלוואה מהירה על פי יכולות ההחזר שלו.

יכולות ההחזר של העובד נמדדות על פי הכנסותיו מצד אחד וההתחייבויות השוטפות שלו מצד שני, כמו משכנתא, הוצאות קבועות וכו'.

היתרון של הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת הוא השקט הנפשי בצורת ההתנהלות עם חברת המימון. העובד מגיש בקשה לקבלת הלוואה, הנתונים הכספיים נבדקים ומהר מאד ההלוואה מוזרמת לחשבון הבנק של העובד. הריביות והעמלות מתואמים מראש, סך התשלום החודשי ידוע וכך גם תקופת ההחזר.

עובד מדינה אינו צריך לתת המחאות מראש או להבטיח תשלום בכרטיס האשראי, דבר שיוצר בעיה במסגרת החופשית שלו לניצול האשראי, אלא חברת המימון get credit עובדת ישירות מול מחלקת השכר של ארגון עובדי המדינה, מיידעת אותם על סכום ההלוואה שלקח העובד, על תנאיה ועל הסכום החודשי שיש לגבות בכל חודש מתלוש השכר של עובד המדינה.

אם לדוגמה ההלוואה נלקחה ל – שלושים ושישה חודשים כשהחיוב החודשי הוא 1,000 ₪ , הרי שבכל חודש יורד מתלוש השכר של העובד 1,000 ₪ ומחלקת השכר מעבירה בכל חודש סכום זה לחברת המימון כהחזר חלק יחסי של ההלוואה.

בתום שלושים וששה חודשים, החזיר עובד המדינה את כל סכום ההלוואה, העמלות והריביות לחברת המימון ולא מורידים לו יותר כספים מתלוש השכר.

תהליך הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורות בהסדר של חברת get credit הוא הליך נוח מאד, לא גורם לכאבי ראש מיותרים לעובדים לנוכח העובדה שהכסף יורד ישירות מהשכר ואין צורך להשתמש בשיטות תשלום שאינן נוחות לעובד כמו הוראות קבע, כרטיסי אשראי או שימוש בהמחאות דחויות.