הלוואה למוגבלים בהוצאה לפועל

השילוב של קשיים פיננסיים בהווה ושל חובות בעבר גורמים לרוב למפולת כלכלית, המתבטאת בחוסר יכולת לשלם המחאות שניתנו לאנשים ולמוסדות בעבר ובפתיחת תיקים בהוצאה לפועל על ידי גורמים שונים. תיקים אלה דורשים תשלום מיידי, ללא אפשרות של חלוקה לתשלומים. חשבון הבנק הופך לחשבון מוגבל, המשכורות מעוקלות ולעיתים אף ניתן צו עיכוב יצירה מהארץ. כל אלה יוצרים גלגל קסמים שקשה לצאת ממנו, אלא אם נמצא גורם שמסכים לתת הלוואה למוגבלים בהוצאה לפועל.

איך עוצרים את מפולת השלג הכלכלית

השילוב של חשבון מוגבל ושל תיקים בהוצאה לפועל הופך את היכולת לצאת מהמצב הכלכלי למאתגר במיוחד. במצב כזה האפשרות היחידה היא תשלום של התיקים, אחד אחרי השני או במסגרת איחוד תיקים. לא ניתן לחלק את הסכום לתשלומים, והוא ממשיך לצבור ריבית גבוהה מדי חודש. אם אין בן משפחה, חבר או שותף עסקי שיכול לעזור במתן הלוואה שכזו, הדרך הטובה ביותר היא לפנות למקומות המעניקים הלוואה למוגבלים בהוצאה לפועל.

אם אתה חייב ליותר מאדם אחד או ליותר ממוסד אחד, על מנת לסגור את החוב ולחזור לחיים נורמליים, מומלץ לבצע איחוד תיקים, להתמקח על אחוז הריבית ולקחת הלוואה אחת הכוללת את סך כל החוב לאחר קיזוז הריבית. מומלץ להיוועץ בעורך דין על מנת שיסייע בצעדים אלה.

חוזרים לחיים נורמליים עם הלוואה למוגבלים בכמה שלבים

על מנת שאתה ומשפחתך תוכלו לחזור לחיים נורמליים, כדאי לסגור את החוב בהוצאה לפועל, ולאט לאט להתחיל לבנות מערכת יחסים טובה עם הבנקים. זאת, על מנת שהבנק יוציא אותך מסטטוס של חשבון מוגבל ושתוכל להמשיך להתנהל מולו כראוי. אנו ממליצים לעבוד לפי השלבים הבאים:

  • צור קשר עם לשכות ההוצאה לפועל בהן מתנהלים התיקים וצור קשר עם עורכי הדין המייצגים את הגופים להם אתה חייב כספים. קבל את סכום החוב מהם ונסה לברר כמה ממנו הוא הריבית שנוספה לסכום המקורי. נסה לברר מה הסכום הנמוך ביותר שיסכימו לקבל על מנת לסגור את התיק.
  • לאחר שאתה יודע מה הסכומים השונים, צור קשר עם עורך דין ובקש לבצע איחוד תיקים. כך כל הגורמים להם אתה חייב יחושבו במסגרת הסדר אחד.
  • ברר אילו מוסדות וגופים יכולים לתת לך הלוואה על הסכום הכולל אותו אתה חייב. לפעמים חברים ובני משפחה יכולים לעזור בהלוואה, או לשמש כערבים להלוואה למוגבלים בהוצאה לפועל.
  • קח את ההלוואה – שלם את החוב, ומצא עבודה נוספת על מנת להחזיר את ההלוואה ולהתחיל חיים חדשים ללא הענן המעיק של החוב.

חייג אלינו עכשיו ונשמח לייעץ בכל הנוגע להלוואות למוגבלים בהוצאה לפועל.