הלוואה ללא ערבים ובטחונות

הלוואה ללא ערבים ובטחונות

ההלוואות החוץ בנקאיות הפכו לתחום פופולרי במיוחד בשנים האחרונות בישראל- ויש לכך סיבה. בעבר אם רציתם לקחת הלוואה- הייתם צריכים לעבור מסכת "ייסורים" שכללה גיוס ערבים, והצגת בטחונות כלכליים עבור הבנק. הלוואה ללא ערבים ובטחונות באופן חוץ בנקאי, מורידה מכם את העול הכרוך בקבלת הסכום הדרוש לכם, וכך אתם יכולים לתכנן מחדש את החיים הפיננסים שלכם, עם כמה שפחות התעסקויות. גט קרדיט מתמחה במתן הלוואה מהירה חוץ בנקאית, בתנאים המיטביים עבור לקוחותיה.

מהם החסרונות בהלוואות הדורשות בטחונות וערבים?

מציאת ערבים להלוואה- מטרתה היא לאפשר ללווה לקבל את כספו "ולא משנה מה". כלומר, למצוא אנשים אשר יסכימו לקחת עליהם את עול החזרי התשלומים שלכם, אם אתם תיקלעו למצב שבו לא תוכלו להחזיר את הכסף. בטחונות משמעותם נכסים, מוצרים פיננסיים או עסקים קיימים, שאותם ניתן להעמיד מול הבנק כביטחון לכך שהכסף שנלקח ממנו- יוחזר.

החסרונות בשיטה זו ברורים- מדובר באי נעימות ובמועקה של ממש, אשר גורמת לחתימה על הסכם ההלוואה להיות בעייתי במיוחד ולעורר לחץ. הלוואה ללא ערבים ובטחונות, כפי שמציעה חברת get credit – מטרתה לאפשר מתן הלוואות בתנאים נוחים, לאנשים הזקוקים לכך לכל מטרה שהיא.

באילו סכומים מדובר?

הלוואות ללא ערבים ובטחונות, הניתנות באופן חוץ-בנקאי, אינן נעות סביב סכומים של מאות אלפי שקלים, אלא סביב כמה אלפים עד עשרות אלפים, כלומר- סכומים נמוכים יחסית. הרעיון הוא לאפשר שימוש מיידי בסכום, הנדרש עבור מטרה מאוד ספציפית. זו יכולה להיות קנייה של רכב בהזדמנות מיוחדת שאותה אתם לא מעוניינים לפספס, או חלילה סיבה רפואית שבגללה אתם חייבים לשלם סכום שאין לכם- העיקר שתוכלו למצוא את החברה שממנה ההלוואה תינתן, תוך הקניית תחושה של בטחון עבורכם.

האם הלוואה ללא ערבים ובטחונות היא עניין משתלם?

הריביות של ההלוואות החוץ בנקאיות עשויות להיות מעט גבוהות יותר מאשר הלוואות בנקאיות רגילות. עם זאת, אצל גט קרדיט הסכם ההלוואה "נתפר" עבור כל לקוח באופן אישי, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהבחירה בחברת גט קרדיט תהיה הכדאית ביותר- הן מבחינת ההחזרים שתצטרכו לשלם, והן מבחינת השקט הנפשי שתרוויחו.