הלוואה על חשבון קרן השתלמות

הלוואה על חשבון קרן השתלמות

כאשר אדם מחליט לקחת הלוואה, הוא לרוב עושה זאת בגלל מחסור בכסף נזיל. הרצון להגשים חלום כלשהוא כמו למשל רכישת רכב, הרחבת עסק, או במקרה הפחות נעים- כיסוי של חוב, גורם לכך שהלוואת כספים היא הפתרון שאליו פונים אנשים רבים. למרבה הצער ישנם הרבה אנשים שזקוקים להלוואה מיידית, פונים אל הבנקים אך נענים בשלילה. הלוואה על חשבון קרן השתלמות כמו שניתן להשיג אצל גט קרדיט, היא אופציה חוץ-בנקאית שמפשטת את התהליך, ומהווה בטחון פיננסי עבור הלווים והמלווים כאחד.

מה זה קרן השתלמות ולמה לא לפרוע אותה?

מדובר למעשה בחיסכון שחלק ניכר מהישראלים מחזיקים בו, בין אם פתחו אותו במסגרת העבודה, או באופן עצמאי. את החיסכון הזה ניתן לפרוע רק לאחר שש שנים, מכאן שהשימוש בה שלא במסגרת "חלון ההזדמנויות" הזה, משמעו תשלום קנס ואיבוד חלק ניכר מהכסף. מי שיש לו קרן השתלמות זכאי להטבות מס מצוינות, ולמעשה יש לו פטור ממס על ההפקדות לקרן, ולכן במידה והוא זקוק לכסף באופן מיידי- יהיה לו הרבה יותר משתלם לקחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות, מאשר לפרוע את הסכום שצבר בתוכה שלא במועד.

מדוע כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית מלכתחילה?

אוכלוסיית מבקשי ההלוואות החוץ בנקאיות אינה מורכבת אך ורק ממסורבי הבנקים השונים. חשוב להבין שהתנאים של ההלוואות המהירות החוץ בנקאיות, הם לרוב טובים ומשתלמים הרבה יותר מכל הלוואה בנקאית "סטנדרטים", ומכאן שלהלוואות מסוג זה ישנה פופולריות מוצדקת. get credit מתמחה בסוגים שונים של הלוואת חוץ בנקאיות, במסלולים המותאמים עבור כל לקוח ולקוח באופן אישי.

הלוואה על חשבון קרן השתלמות היא אחד מהמוצרים הנחשבים למשתלמים ביותר, זאת כיוון שהריבית שהלווה משלם על הכספים הניתנים לו- היא מהנמוכות ביותר שניתן להציע בתחום הזה.

הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת חופש כלכלי שאינו תלוי בחשבון הבנק. קרן השתלמות שהצטברה לאורך שנים, יכולה בהחלט לשמש כערבון עבור הלוואה כזו, ולהפוך את החזר התשלומים של ההלוואה לפשוט יותר ולמעשה ההלוואה הופכת "בלתי מורגשת" בחיי היום-יום. באופן כזה, הסיוע הכלכלי ממלא את המטרה שלו- להוות "מקפצה" לעצמאות כלכלית.