הלוואות ללא ריבית וללא ערבים

הלוואות ללא ריבית וללא ערבים

תהליך קבלתה של הלוואה היה בעבר ארוך, מסורבל ומלא בירוקרטיה. תנאי הסף לאישור בקשת הלוואה היו נוקשים, והבנקים נטו להקשות את עורפם דווקא כלפי מי שהיו הנזקקים ביותר לסיוע פיננסי כגון זה. הבאת ערבים, ריביות גבוהות, טפסים אינספור – כל אלו היו מנת חלקם של רבים, עד שההלוואות החוץ בנקאיות התחילו לצבור תאוצה ולהפוך לפופולריות, לגיטימיות ובעיקר לדרך הנוחה ביותר לקבל כסף במינימום של זמן ומאמץ.

הלוואות ללא ריבית וללא ערבים, הייתכן?

המטרה של חברה חוץ בנקאית העוסקת במתן הלוואות ללקוחות, היא לאפשר לבעלי חשבון בכל בנק שהוא ליהנות מתנאי הלוואה הרבה יותר משתלמים, מאשר אלו שהיו מקבלים דרך הבנק. יתרה מכך, האופציה הזו מייצרת פתרונות עבור הרבה מאוד אנשים שנואשו מן הבנקים, שלא מקבלים אישורים ושהגיעו למבוי סתום.

הבאת ערבים הייתה מאז ומעולם ה"עקב אכילס" של עולם ההלוואות, כיוון שמדובר בחלק לא נעים שעלול לייצר הרבה מאוד עוגמת נפש. שימוש בחברים למטרה הקשורה בכסף, לא יכולה לאפשר המשך חברות תקין ורבים מצאו את עצמם מסיימים חברויות בשל כך. ריביות גבוהות, תנאי החזר מאתגרים הפכו לפעמים לבלתי אפשריים, ויצרו מצב אבסורדי שבו אנשים שלקחו הלוואה בכדי לצאת מן ה"בוץ", רק נכנסו אליו עמוק יותר. חברה חוץ בנקאית המציעה הלוואות בלי ריבית ואינה דורשת הצגת ערבים, הופכת לחלוטין את המצב לטובתו של הלקוח, שיכול כעת לחזור לעמוד על הרגליים בכוחות עצמו ולהתחיל לנהל את כספיו בצורה מושכלת יותר, בלי להיות תלוי באף אחד אחר.

איך ניתן לקבל את הכסף ובתוך כמה זמן?

אחד מהיתרונות של חברה חוץ בנקאית היא האפשרות שהיא נותנת לקבל כספים בכמה דרכים. הלקוח בוחר האם ירצה לקבל את הכסף שהוא לווה באשראי, בהעברה בנקאית או אפילו במזומן. גם למהירות יש פה חשיבות, כאשר פרק הזמן שהחולף מרגע בקשת ההלוואה ועד שהלקוח מקבל בפועל כסף, יכול להצטמצם ולהגיע אפילו לשעות בודדות.

אין ספק כי כללי המשחק השתנו, והאפשרויות הרבות העומדות בפניכם כלקוחות, מייצרות מצב שבו לקיחת הלוואה חיצונית הופכת להחלטה כלכלית חכמה ובטוחה.