הלוואה מיידית

כנראה שלאחרונה נתקלתם בסיטואציה שגרמה לכם לקחת הלוואה, אם זה מהבנק או אם זה מחברים ומשפחה. מהחברים והמשפחה כנראה שלא נעים לכם יותר לקחת והבנק לא מאשר לכם יותר לקחת הלוואה, אך יש לכך פתרון מהיר וזמין, הפתרון הוא לפנות לחברת הלוואות פרטית, חברה אשר לא שייכת לבנק שלכם.

תוך כמה זמן ההלוואה ניתנת?

ההלוואה מאושרת תוך יום – יומיים וישנם מקרים שאפילו תוך מספר שעות בודד בלבד. הלוואה כזו היא מצוינת במידה ואתם זקוקים להלוואה באופן דחוף ביותר, אם זה לטיפול באוטו שנפגע, אם זה לשלם חוב שאתם לא רוצים להתעכב איתו, טיפול שיניים דחוף או כל דבר אחר שאתם צריכים עבורו סכום כסף באופן מיידי.

האם ישנם תנאים לקבלת ההלוואה?

כמו בבנקים, גם חברות פרטיות מציבות תנאים ללווים המעוניינים לקבל הלוואה לכל מטרה, אך התנאים שהחברות הללו מציבות שונות בהחלט מהתנאים שהבנקים מציבים ללווים. במידה וכבר חוויתם מפגש עם פקידת בנק, אתם כנראה זוכרים שהיא בודקת את המצב של של החשבון שלכם, אם אתם במינוס, אם יש לכם תנועות חיוביות בעו"ש, אם נכנסה לכם משכורת בחודשים האחרונים, לחתום על מסמכים רבים וכו'. אצלנו, חשוב לוודא שהלווה העתידי עוסק בעבודה קבועה, כך נוכל לוודא שהוא יוכל להחזיר את ההלוואה שניתנה לו.

האם אנו זקוקים לערבים?

גם כאן, בשונה מבנקים, כל עוד ההלוואה ניתנת בסכום של עד 200,000 ₪, אנו לא זקוקים לערבים על מנת לקחת את ההלוואה. בבנקים, אנו זקוקים לערב גם ללקיחת סכום של 100,000 ₪.

הריביות ופריסה לחודשים

אצלנו הריביות שונות ואפקטיביות מהריביות הניתנות בבנקים. הריביות אצלנו יכולות להגיע לעד 16%, אך תנאי הפריסה הם משתלמים ועדיפים מהבנקים. אנו מאפשרים ללקוחותינו לקחת הלוואה בפריסה של עד 36 חודשים. הפריסה הארוכה של החודשים נותנת מרווח נפשי ללווה הטרי, אפשרות ארוכה להחזיר את החוב ועוד.

ניקח לדוגמה בעל עסק שמקבל מלקוחותיו תשלומים עם שוטף +90. לאותו בעל עסק יהיה משתלם לקחת הלוואה אצלנו עם תנאי החזרה נוחים וכך לדאוג שבעסק שלו תמיד יהיה תזרים מזומנים שוטף.