הלוואות אקספרס

עבור השכירים, סוף החודש מגיע בעשרה בחודש – לא בשלושים או בשלושים ואחד, כמו בלוח הקלנדרי. שכירים רבים מוצאים את עצמם חנוקים בימים האחרונים שלפני המשכורת, שכמעט מגיעה, אבל חשבונות החשמל, המים, הארנונה, הגן של הילד, התשלום עבור החתונה של בת הדודה – כל אלה אינם מחכים לעשרה בחודש.

הם מגיעים בתאריכים שונים במהלך החודש, ושנה אחר שנה ישנו מרדף בלתי פוסק לעמוד בכל התשלומים מבלי להגדיל את המינוס. גם בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם באותה הסירה: התשלומים שאתה נדרש להעביר לספקים הם פעמים רבות במזומן, או שוטף פלוס שלושים, בעוד התשלומים שאתה מקבל מהלקוחות הם שוטף פלוס… אף פעם. במצב הזה, קיים כלי כלכלי מצוין שעוזר הן לאנשים פרטיים והן לעסקים לנהל בחוכמה את תקציב המזומנים – הלוואות אקספרס.

איך מקבלים הלוואה במהירות הבזק?

מרבית הגופים הבנקאיים ישמחו לתת לך הלוואה בדיוק ביום שאינך צריך אותה. במהירות רבה יתנו הלוואות לעשירי המדינה, לטייקונים, אך תהליך בקשת ההלוואה של אדם מן השורה כרוך במין סוג של "ראיון עבודה" עם פקיד הבנק, לאחר שהמתנת שעות בתור, מילאת טפסים רבים בהיסטוריה הכלכלית שלך מאז שנגמלת מהחיתולים, ועדיין – איש אינו מבטיח שבקשת ההלוואה תאושר. משרד האוצר פתח בפני הלווים כיום אפשרויות רבות נוספות על הגופים הבנקאיים ועל חברות כרטיסי האשראי.

גופים אלה מפוקחים על ידו, לרבות סכום הריבית שמותר לחברה לגבות, התנאים השונים להחזר ההלוואה, וחשוב מכך – מה קורה אם אינך עומד בתנאי ההחזר. תהליך קבלת ההלוואה הינו תהליך מזורז, ולעיתים תוך שעות ספורות תקבל הלוואת אקספרס עמה תוכל לסגור את המינוס, תוכל לקנות רכב חדש, להשקיע בעסק או אפילו לצאת לחופשה מפנקת.

הלוואות אקספרס – לא לעשירון העליון בלבד

כמעט כל אדם עובד או אדם שמקבל קצבה כלשהי, יכול ליהנות מהלוואת אקספרס. הסכומים להלוואה יכולים לנוע בין מאות לאלפי שקלים, תלוי בסכום אותו אתה מעוניין ללוות, בביטחונות שאתה יכול להציג וביכולת החזר ההלוואה. הריביות משתנות בהתאם למשך הזמן שנקבע לשם החזרת ההלוואה ולכמות התשלומים שסוכמה בין לבין נותן ההלוואה.

גם אם מעולם לא לקחת הלוואה, אין מה להתבייש. כל אחד עומד בפני אתגרים שונים בתקופות אלה או אחרות, ושמירה על ניהול נכון של תזרים המזומנים שלך יכולה לעזור לך לבנות עתיד כלכלי יציב ובטוח. גם אם אתה בעל חשבון מוגבל או חייב כספים למוסדות נוספים, עדיין תוכל לקבל הלוואת אקספרס ליציאה ממצב הביש.

פנה אלינו עכשיו, וראה כמה כסף יכול להיות בחשבון שלך עוד היום.