הלוואת בלון

אם במקרה הגעתם לבנק וביקשתם לקחת הלוואה לכל מטרה שתצטרכו, אתם אמורים לדעת שהבנק מחויב להראות לכם את כל סוגי ההלוואות העומדות לרשותכם. בדרך כלל, הבנק יציג לכם את ההלוואה שכולנו מכירה – לקיחת הלוואה בסכום מסוים ופריסתו לתשלומים + ריבית שנקבעה מראש, אך את סוג הלוואת הבלון, כנראה שהבנק לא יחשוף לכם.

אז מה היא בעצם הלוואת בלון?

בשונה מההלוואה שהבנק מציג לכם בעדיפות ראשונה, ההלוואה הזו היא בעצם לקיחת סכום הלוואה מסוים והחזרתו המלאה בתום תקופת ההלוואה. ז"א, שאתם מחזירים את הסכום המלא שלקחתם אך ורק בתום תקופת ההלוואה, רק שבסוג ההלוואה הזו, אתם משתלמים את סכום הריבית כל חודש.

דרך מימון זו לדעתנו היא הרבה יותר נוחה מדרך המימון המקובלת בבנקים רבים, משום שבמידה וידוע לכם שעומד להיכנס לכם סכום מסוים ממשפחה או מאירוע גדול שאתם מתכננים, אז הלוואה זו היא עדיפה עבורכם.

למי ההלוואה הזו מתאימה?

ההלוואה הזו מתאימה מי שזקוק לכסף באופן מיידי ויודע שבסוף התקופה הוא יוכל להחזיר את ההלוואה בקלות. ההלוואה הזו מתאימה עבור סוכני נדלן, אשר יודעים בוודאות שקניית נכס מסוים תתרום למצבו הכספי ויוכל לפדות את הכסף מהנכס לאחר שנים רבות.

לכמה זמן אפשר לפרוס את ההלוואה?

את ההלוואה הזו אפשר לפרוס לשנים רבות, תלוי כמובן ביציבות הדורש מבחינת עבודה, מעמד כספי, מטרת הדרישה וכו'. בדרך כלל, אפשר לקבל את המימון לעד 10 שנים ולהחזיר אך ורק את הריביות כל חודש בחודשו.

אנו נסכם בכך שאם אתם יודעים שעומד להיכנס לכם סכום כסף שחופף להלוואה, אם זה ממקורות של נדלן, אם זה מקופות גמל ואם זה מכל גורם אחר, אנו ממליצים לבחור בסוג ההלוואה הזה משום שתנאי החזרתו הם מבין הנוחים ביותר שתוכלו למצוא.