הלוואות לכל מטרה ללא ערבים

הלוואות לכל מטרה ללא ערבים

אדם הזקוק להלוואה מעת לעת, מעונין בדרך כלל לא לערב בכך קרובי משפחה, ולא לבקש שיחתמו על ערבות. וזאת כדי למנוע מצבים לא נעימים או שאלות מביכות ועל אחת כמה וכמה, לקבל סירוב שלבן משפחה או חבר שאינו מעוניין לחתום.

לכן, פיתחה חברת get credit מסלול המאפשר לקבל הלוואה כספית מהירה על פי צרכי הלקוח ואפשרויות ההחזר שלו, גם ללא ערבים.

הלקוח מסביר לנציג חברת המימון את הסכום הכספי הדרוש לו לכל מטרה, הוא כמובן לא נדרש לפרט מה מטרת הכסף, זה ענין פרטי שלו.

נציג הפיננסי של get credit מבצע בדיקות ראשוניות של המצב הפיננסי של הלקוח, עובר על תדפיסי חשבונות הבנק שלו בשלושת החודשים האחרונים כדי לראות אם היו פעולות חריגות, מוודא את מצב ההכנסות הקבועות וההוצאות הקבועות של הלקוח ועל פי כל המידע הזה, מאפשר ללקוח לקבל הלוואה כספית.

הלקוח מקבל הסבר מלא על אפשרויות ההחזר, בהמחאות רצופות, בחיוב בהוראת קבע, בכרטיסי אשראי או בהורדה ישירה מתלוש השכר אם מדובר בעובד מדינה. הלקוח בוחר מהי שיטת ההחזר המתאימה לו ביותר ועל פיה ממשיך התהליך. סכום ההלוואה מועבר תוך ימים בודדים לחשבון הבנק של הלקוח.

היתרון הגדול הוא שמדובר בהלוואה חוץ בנקאית ולכן הלקוח ממשיך ליהנות ממסגרת האשראי הרגילה שלו בבנק המסחרי, ובנוסף לכך הוא מקבל סכום כסף גדול לו הוא זקוק להוצאות שונות, ומחזיר את ההלוואה בפריסת תשלומים עד חמש שנים כל שסכומי ההחזר תואמים ליכולת ההחזר שלו ואינם מכבידים על ההתנהלות הכלכלית היום יומית שלו.

חברת get credit מאשרת הלוואות לכל מטרה ללא ערבים כבר תקופה ארוכה, היא צברה הרבה מאד לקוחות מרוצים שנהנים לקבל הלוואות בתנאים טובים, בריבית סבירה והוגנת ובתקופת החזר ארוכה או קצרה על פי נוחות הלקוח.

אדם הזקוק להלוואה, מעונין בפתרון מהיר של הבעיה שנוצרה ולשקט נפשי. בזכות ההלוואה לכל מטרה ללא ערבים של חברת גט קרדיט, הוא גם מקבל סכום כבד לו הוא זקוק וגם לשקט נפשי.