הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים

לכל אדם או עסק, קיים חשבון בנק באחד מהבנקים המסחריים בארץ. הגדולים שבהם הם בנק הפועלים, בנק לאומי, הבנק הבינלאומי, דיסקונט ומזרחי טפחות.

אדם המבקש כי בחשבון זה תהיה מסגרת אשראי, מגיע להסכמות עם הנהלת הבנק על גובה האשראי. הבנק מחליט על מסגרת האשראי ועל גובה הריביות על פי חסכונותיו, ההכנסות הקבועות שלו ושיקולים פיננסיים נוספים.

לקוח מנצל או לא מנצל מסגרת אשראי זו מעת לעת על פי צרכיו הרגילים או בהתאם להוצאות חריגות בחודשים מסוימים. במקרה שמנצלים את מלוא מסגרת זו או רובה וקיים צורך באשראי נוסף, פונים לחברת מימון כמו get credit ומבקשים הלוואה. החברה מעניקה הלוואות ללקוחות כל הבנקים בישראל.

במקרים רבים, כשהלקוח זקוק לאשראי נוסף, הבנק חושש ולכן אינו מאשר ללקוח אשראי נוסף. הפתרון המצוין למקרים אלו היא לקיחת הלוואה חוץ בנקאית. כלומר מדובר בהסדר בין האדם או החברה לחברת get credit שאינה קשורה כלל להתנהלות של הלקוח בבנק המסחרי. שם מסגרת האשראי תישאר בעינה ותנוצל על פי החלטת הלקוח, ובנוסף לכך, יקבל מחברת המימון הלוואה מהירה הדרושה לו לתשלום הוצאות שונות שאינן סובלות דיחוי.

חברת get credit מעניקה הלוואות ללקוחות כל הבנקים בהתאם לדרישת הלקוח ולאחר בדיקת מצבו הפיננסי ויכולת ההחזר שלו. החברה בודקת את התנהלותו הכלכלית בחודשים האחרונים, האם חזרו לו המחאות? האם היו פעולות חריגות בחשבון? מה היו הכנסותיו והאם מדובר בהכנסות קבועות משכר במקום עבודה קבוע, או הכנסות קבועות מעסקו וכו'. לאחר בחינת כל הנושאים הללו מאשרת חברת get credit הלוואה חוץ בנקאית שתועבר תוך ימים בודדים לחשבון הבנק של הלקוח.

הצוות המקצועי של חברת גט קרדיט הוא בעל תודעת שירות גבוהה ביותר ולכן משתדל לבצע את מירב בקשותיו הפיננסיות של הלקוח, סכום ההלוואה, ריבית הוגנת, פריסה לטווח מקסימלי של חמש שנים, עמלות מופחתות ועוד.

הלקוח מודע לכל פרטי העסקה, הוא מחליט בכמה תשלומים יחזיר את ההלוואה ובאיזה אופן, המחאות, כרטיס אשראי או ישירות מתלוש השכר שלו.